• English

Tarptautinė mokslinė konferencija MENAS MODERNIAI ŠALIAI MODERNIAME MIESTE

Kauno meno mokykla 2022 metais mini 100 metų jubiliejų. Jam pažymėti skirta mokslinė konferencija ir lydinčios parodos įsilies ir į Kauno Europos kultūros sostinės 2022 renginius.
Jubiliejaus proga rengiama tarptautinė mokslinė konferencija kviečia susitelkti į dailės studijų reikšmę modernybei ir išryškinti jų sąsajas su modernių valstybių bei miestų formavimosi procesais, aptariant dailės mokymo istorinę, esamą ir būsimą padėtį, nagrinėti dailės edukacijos klausimus.Kauno meno mokykla 2022 metais mini 100 metų jubiliejų. Jam pažymėti skirta mokslinė konferencija ir lydinčios parodos įsilies ir į Kauno Europos kultūros sostinės 2022 renginius.
Jubiliejaus proga rengiama tarptautinė mokslinė konferencija kviečia susitelkti į dailės studijų reikšmę modernybei ir išryškinti jų sąsajas su modernių valstybių bei miestų formavimosi procesais, aptariant dailės mokymo istorinę, esamą ir būsimą padėtį, nagrinėti dailės edukacijos klausimus.

Plačiau apie konferenciją:
https://www.vda.lt/lt/dailetyros-institutas/naujienos/naujienos-1/tarptautine-moksline-konferencija-menas-moderniai-s-aliai-moderniame-mieste

Konferencijos datos: rugsėjo 15 d., 9:00 – 17:00 val. ir rugsėjo 16 d., 9:30 – 16:10 val.
Konferencijos vieta: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Muzikos salė (V. Putvinskio g.55, Kaunas).

Šimtmečiui pažymėti rugsėjo 15 d. 18 val. Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejus atidaroma paroda „Prieš… ir po 100 metų“

Konferencijos programa